بالابر خودرو بر
آسانسور خودرو بر
بالابرهای متحرک و لیفتراک
بالابر صنایع نفت، گاز و پتروشیمی071-37326391
آسانسور هیدرولیک و هوم لیفتinfo@afrazbalabar.com
درب های آشیانه هواپیما وهلیکوپترشیراز: بولوار نصر- پل فضیلت - ساختمان الما - واحد 5
ساخت و نصب انواع بالابر، آسانسور، درب اتوماتیک وپارکینگ های مکانیزه طبقاتی
گروه افراز صنعت

ساخت و نصب انواع بالابر، آسانسور، درب اتوماتیک وپارکینگ های مکانیزه طبقاتی

فروش و تعمیر انواع آسانسور
فروش و مونتاژ انواع بالابر
بالابر صنایع نفت، گاز و پتروشیمی
آسانسور هیدرولیک و هوم لیفت
بالابر خودروبر – آسانسور خودروبر

پارکینگ های مکانیزه طبقاتی


پارکینگ های مکانیزه طبقاتی امروزه مساله خیابانها و فضاهای پارک در دنیا به یک مساله مهم تبدیل شده است و از این رو طراحی پارکینگهای انعطاف پذیر وقابل جابجای مطرح گردیده است، شرکت افراز بالابر شیراز در بسیاری از مکانهای عمومی، تجاری و مسکونی که فاقد مکان مناسب جهت پارک خودرو می باشند اقدام به نصب انواع پارکینگهای طبقاتی نموده است.
از خصوصیات پارکینگ طبقاتی شرکت افراز بالابر شیراز می توان به تنوع در نحوه حرکت اعم از چرخشی، پازلی اشاره نمود، لذا دیگر مدیران پروژه های ساختمانی می توانند بدون نگرانی از بابت فضای کم در پروژه های ساخت آپارتمانهای چندین طبقه و با استفاده از پارکینگ های طبقاتی در گوشه ای از حیاط ده ها خودرو را در کنار هم پارک نمایند بدون اینکه مالکان خودرها برای پارک کردن یا خروج از پارکینگ طبقاتی احتیاج به جابجایی خودرهای دیگر داشته باشند
پارکینگ های هوشمند را میتوان به محصولات زیر دسته بندی کرد
پارکینگ چرخشی(Rotary)
پارکینگ پازلی
پارکینگ های چرخشی نوعی از پارکینگ های طبقاتی مکانیزه می باشند که به نحو گسترده ای به رفع معضل ترافیک و جای پارک خودروها به شهرها کمک نموده است.
سیستم محرکه پارکینگ چرخشی عموما مکانیکی بوده و می توان از آن جهت پارک 2 تا ده ها خودرو به کمک پالت هایی که قابلیت چرخش و گردش دارند استفاده نمود .
گروه افراز صنعت انواع پارکینگ های(Rotary)روتاری را به سفارش سازمان های ترافیک شهرها و یا مدیران پروژه های ساختمانی و خدماتی جهت استفاده در مجتمع های تجاری و مسکونی طراحی ـ تولید و نصب می نماید .
در طراحی این محصولات ضمن رعایت اصول شهرسازی و پارامترهای تعیین کننده میزان خودروها بایستی دقت نمود که این پارکینگ از معظلات ترافیک یک شهر بکاهد و اگرنه خود به یک مشکل اساسی تر تبدیل میگردد.