بالابر خودرو بر
آسانسور خودرو بر
بالابرهای متحرک و لیفتراک
بالابر صنایع نفت، گاز و پتروشیمی071-37326391
آسانسور هیدرولیک و هوم لیفتinfo@afrazbalabar.com
درب های آشیانه هواپیما وهلیکوپترشیراز: بولوار نصر- پل فضیلت - ساختمان الما - واحد 5
ساخت و نصب انواع بالابر، آسانسور، درب اتوماتیک وپارکینگ های مکانیزه طبقاتی
گروه افراز صنعت

ساخت و نصب انواع بالابر، آسانسور، درب اتوماتیک وپارکینگ های مکانیزه طبقاتی

فروش و تعمیر انواع آسانسور
فروش و مونتاژ انواع بالابر
بالابر صنایع نفت، گاز و پتروشیمی
آسانسور هیدرولیک و هوم لیفت
بالابر خودروبر – آسانسور خودروبر

هوم لیفت (Home Lift)


هوم لیفت هوم لیفت یا بالابر آسانسور نمونه هایی از بالابرهای هیدرولیک هستند که به امکانات آسانسوری مجهز می باشند که در اصطلاح به آنها مینی آسانسور هم گفته می شود اگرچه ممکن است این تشابه تا جایی باشد که هوم لیفت را از یک آسانسور هیدرولیک نتوان تشخیص داد ولیکن آسانسور هیدرولیک شامل مبحث پانزده مقررات ملی ساختمان واستاندارد ملی به شماره 2-6303 گردیده ولی (Hom lift) یک بالابر پیشرفته محسوب می گردد که شامل استاندارد یاد شده نمی باشد.
از این رو به لحاظ سیستم و عملکرد تفاوتی مابین هوم لیفت و آسانسور هیدرولیکی وجود ندارد و اکثر تجهیزات آنها مشترک می باشد.
لذا درخواست کننده این محصول میتواند عموم تجهیزات و سامانه های ایمنی به کاربرده شده در یک اسانسور را در هوم لیفت نیز سفارش دهد
لیکن چنانچه فضای مورد نظر الزامات مراجع فوق را تامین نکند نمیتوان این محصول را اسانسور نامید حتی اگر از اسانسور پیشرفته تر هم باشد.
شرکت افراز صنعت در بسیاری از ساختمان ها که به دلیل فوق یک فضای خاص مطابق استاندارد 2-6303 را نداشته باشد ، هوم لیفت را پیشنهاد می نماید .
به عنوان مثال در فضای کوچک میان راه پله های یک ساختمان مسکونی و یا تجاری که دیگر ساخته شده و نمی توان در آن تخریب و تغییرات ایجاد نمود بهترین فضا جهت نصب یک هوم لیفت می باشد.