بالابر خودرو بر
آسانسور خودرو بر
بالابرهای متحرک و لیفتراک
بالابر صنایع نفت، گاز و پتروشیمی071-37326391
آسانسور هیدرولیک و هوم لیفتinfo@afrazbalabar.com
درب های آشیانه هواپیما وهلیکوپترشیراز: بولوار نصر- پل فضیلت - ساختمان الما - واحد 5
ساخت و نصب انواع بالابر، آسانسور، درب اتوماتیک وپارکینگ های مکانیزه طبقاتی
گروه افراز صنعت

ساخت و نصب انواع بالابر، آسانسور، درب اتوماتیک وپارکینگ های مکانیزه طبقاتی

فروش و تعمیر انواع آسانسور
فروش و مونتاژ انواع بالابر
بالابر صنایع نفت، گاز و پتروشیمی
آسانسور هیدرولیک و هوم لیفت
بالابر خودروبر – آسانسور خودروبر

درباره ما


گروه افراز صنعت تولید کننده انواع بالابر،آسانسور،درب اتوماتیک و پارکینگ های مکانیزه گروه افراز صنعت در قالب سه واحد ذیل فعالیت می نماید
واحد افراز بالابر
واحد افراز آسانسور
واحد افراز درب


واحد افراز بالابر :
متشکل از متخصصین و کارشناسان مجرب در زمینه طراحی ، ساخت و نصب انواع بالابرهای هیدرولیک خانگی و صنعتی اعم از نفربر ـ باربر و خودروبر می باشد.

واحد افراز آسانسور :
متشکل از متخصصین و کارشناسان مجرب در زمینه طراحی و نصب انواع آسانسورهای هیدرولیک و هوم لیفت ها می باشد که در تعامل با واحد بالابر سازی افراز از تولیدات گروه جهت ارائه بهترین خدمات مربوط به آسانسور های صنعتی و خانگی استفاده می نمایند.

واحد افراز درب :
تخصص واحد افراز در طراحی ، ساخت ونصب انواع درب های آشیانه هواپیما ، درب های صنایع حساس ، درب های ایزوله و عایق صنعتی می باشد که در تعامل با دو واحد دیگر پروژه های مربوط به درب های برقی خاص و نیازمند به طراحی را در نقاط مختلف کشور به سرانجام می رساند .
فعالیت سه واحد فوق در قالب گروه افراز صنعت و تعاملات و اشتراک دانش فنی سبب ایجاد یک سیستم هدفمند با یک مدیریت واحد بوده که ضمن رعایت کیفیت ، استاندارد ، ایمنی همواره در مسیر توسعه صنعت بالابر- آسانسور – درب برقی در کشور می کوشد .
از این رو انجام پروژه های گوناگون به همراه اشتراک دانش و تجربیات به وجود آمده توانایی انجام پروژه های خاص و نیازمند به طراحی را در گروه صنعتی افراز به وجود آورده است .