بالابر خودرو بر
آسانسور خودرو بر
بالابرهای متحرک و لیفتراک
بالابر صنایع نفت، گاز و پتروشیمی071-37326391
آسانسور هیدرولیک و هوم لیفتinfo@afrazbalabar.com
درب های آشیانه هواپیما وهلیکوپترشیراز: بولوار نصر- پل فضیلت - ساختمان الما - واحد 5
ساخت و نصب انواع بالابر، آسانسور، درب اتوماتیک وپارکینگ های مکانیزه طبقاتی
گروه افراز صنعت

ساخت و نصب انواع بالابر، آسانسور، درب اتوماتیک وپارکینگ های مکانیزه طبقاتی

فروش و تعمیر انواع آسانسور
فروش و مونتاژ انواع بالابر
بالابر صنایع نفت، گاز و پتروشیمی
آسانسور هیدرولیک و هوم لیفت
بالابر خودروبر – آسانسور خودروبر

نصب آسانسور در ساختمانهای قدیمی


نصب آسانسور در ساختمانهای قدیمی امروزه وجود آسانسور در یک ساختمان مسکونی و یا آپارتمان یک امر طبیعی محسوب میگردد و لیکن باورنکردنی است با اینکه قرنها است که آسانسور اختراع شده و حداقل 50 سال است که در ایران از آن استفاده می شود ساختمانی وجود داشته باشد که از آسانسور بی نصیب باشد . در کمال ناباوری بسیاری از آپارتمانهای سه یا چهار طبقه و یا بیشتر در شهر شیراز فاقد آسانسور می باشند .
به این دلیل که ازچند سال پیش طی یک بخشنامه مصوب از طرف شهرداری و سازمان مسکن و شهرسازی نصب آسانسور در آپارتمانهای سه طبقه و بیشتر از آن الزامی می گردد.
ولی جای تاسف است که قبل از آن سازمانها و پیمانکاران فکری برای این معزل نکرده اند و تا زمانی که اجبار نگردید از نصب آسانسور در آپارتمانها صرفنظر کردند . و حتی به خاطر آینده نگری نیز فضائی به این منظور در آپارتمان اختصاص ندادند . گویی که خود ابرانسان بودند و از پیمودن پله های طاقت فرسا هیچ خسته نمی شوند .
در صورتی که در زمان تهیه نقشه و ساخت سازه و ساختمان به راحتی مشود فضائی را جهت نصب آسانسور در نظر گرفت و حتی اگر پیمانکار به دلیل اختیاری بودن آسانسور را در فضای در نظر گرفته نصب نمی نمود تا در آینده مردم ساکن این آپارتمانها بتوانند با هزینه خود در آن مکان آسانسور نصب نمایند .
متاسفانه آن کوتاهی هم اکنون به این مساله تبدیل گردیده است . طبق تحقیقاتی که گروه صنعتی افرازصنعت در خصوص عدم وجود آسانسور در یک آپارتمان انجام داده است نبود آن موجب معزلات زیر می گردد .

1- عدم رضایتمندی ساکنین از منزل و ساختمانی که در آن زندگی می کنند
2- منزوی شدن افراد حساس به پله و سالمندان و زنان باردار و مبحوس شدن آنها در منزل چرا که جزء در شرایط واقعاً اضطراری توان پایین آمدن از پله ها را ندارند
3- افزایش تراکم جمعیت در نقاط پر ازدحام شهرها به دیل وجود آپارتمانهای دارای آسانسور چه بسا که شخصی در مکان خوبی از شهر صاحب منزلی باشد در آن آسانسور نباشد لیکن علارغم میل باطنی حاظر است منزل خود را اجاره دهد و در مکانی که موقعیت خوبی مانند خانه قبلی اش ندارد مستاجر گردد.
4- اختلال در بازار مسکن و خرید و فروشگاها به دلیل نبود آسانسور به صورتی که بسیار مشکل است که طبقه سوم و یا چهارم آپارتمانی که فاقد آسانسور است به قیمت واقعی خود به فروش رسد و همچنین مساله سبب گرانترشدن بی مورد برخی از ساختمان ها و ارزرانتر شدن بی جهت برخی دیگر می گردد.
5- در صورتی که وجود آسانسور به راحتی مشکلات فوق را مرتفع می نمایند و همچنین سبب رضایتمندی بیشتر مردم از خانه و زندگی و شهر و کشور خود می گردد

شرکت افراز صنعت به عنوان شرکتی که این مساله را به صورت بسیار جدی دنبال میکند معتقد است که مکانی نیست که در ان نتوان اسانسور نصب نمود .
شرکت افراز صنعت با دارا بودن کلیه تیم های اجرایی تمامی مراحل از صفر تا صد را انجام خواهد داد
تهیه نقشه های ساختمان در صورتی که ساختمان حتی نقشه نداشته باشد
تهیه نقشه مورد تایید سازمان نظام مهندسی جهت اجرای پروژه
تخریب های مورد نیاز جهت جانمایی مکان آسانسور
جابه جایی تاسیسات لوله ها و کنتورها در صورت نیاز
ایجاد سازه و اهنکشی
نصب کامل آسانسور و راه اندازی ان
پوشش دور آسانسور به زیباترین شکل ممکن
بازسازی مکان نصب همانند روز اول
ما به عنوان یک شرکت پیشرو در نصب آسانسور در ساختمان های قدیمی و آپارتمان های فاقد آسانسور همواره مدعی ارائه بهترین راه حل در حل این مشکل بوده ایم.