بالابر خودرو بر
آسانسور خودرو بر
بالابرهای متحرک و لیفتراک
بالابر صنایع نفت، گاز و پتروشیمی071-37326391
آسانسور هیدرولیک و هوم لیفتinfo@afrazbalabar.com
درب های آشیانه هواپیما وهلیکوپترشیراز: بولوار نصر- پل فضیلت - ساختمان الما - واحد 5
ساخت و نصب انواع بالابر، آسانسور، درب اتوماتیک وپارکینگ های مکانیزه طبقاتی
گروه افراز صنعت

ساخت و نصب انواع بالابر، آسانسور، درب اتوماتیک وپارکینگ های مکانیزه طبقاتی

فروش و تعمیر انواع آسانسور
فروش و مونتاژ انواع بالابر
بالابر صنایع نفت، گاز و پتروشیمی
آسانسور هیدرولیک و هوم لیفت
بالابر خودروبر – آسانسور خودروبر

درب های ایزوله و عایقدرب های ایزوله و عایق زمانی که صحبت از درب های برقی و هوشمند به میان می آید عموما تنها سیستم محرکه درب مورد نظر است ( به عنوان مثال درب ریلی ـ بازویی ـ کرکره ای ـ پنو ماتیک ) همگی مکانیزم هایی هستند که به کمک یکی از سیستم های محرکه یاد شده یک درب را باز و یا بسته می نمایند ولیکن در برخی از مصارف مانند صنایع رنگ سازی ـ صنایع داروسازی ـ صنایع غذایی ـ بیمارستان ها و سوله ها نیازمند یک نوع درب خاص می باشند که در کنار یک سیستم محرکه عایق و ایزوله سازه و فرم عایقی نیز داشته باشند. شرکت افراز صنعت در جهت مصارف یاد شده محصولی با نام درب های عایق صنعتی ارائه می نماید که به نحو گسترده ای از محصول مورد نظر در صنایعی که نیاز به ایزوله و قرنطینه نمودن ورودی و خروجی های خود دارند استقبال گردیده است .
در طراحی و ساخت درب های ایزوله بایستی از مواد و متریال هایی مانند فایبرگلاس ـ انواع لاستیک های آب بند ـ برس های درزگیر صنعتی در کنار سیستم های هوشمند مانند موتورهای ساکشن و سنسورهای تشخیص آلودگی و ذرات معلق در محیط استفاده برد.
واحد افراز درب وابسته به گروه افراز صنعت با کارشناسان مجرب و متخصصین طراحی و ساخت انواع درب ها یک نصب مطابق با کیفیت و استاندارد را تضمین می نماید.